Дуже задоволений покупкою! Чай неймовірно смачний, ароматний та якісний. Відчувається натуральний смак і приємний післясмак. Окремо хочу відзначити чудове обслуговування - персонал ввічливий, привітний та завжди готовий допомогти з вибором. Замовлення було оформлене швидко, а консультація на високому рівні. Однозначно рекомендую всім поціновувачам хорошого чаю! Обов'язково замовлятиму ще.